Pro krásu pleti

Vždycky jsem patřila k těm lidem, kteří se o sebe starají. A já se starám hlavně o svou pleť, protože jsem si řekla, že nechci v padesáti letech vypadat třeba na šedesát anebo na sedmdesát let. A také samozřejmě v tom hrají různé faktory, jako například genetika anebo okolní prostředí. A je přeci nad slunce jasné, že pokud třeba bydlíte už delší dobu u nějaké firmy, která vypouští nevhodné zplodiny, tak to také se odrazí na kráse vaší pleti. Můžete mít také hluboké vrásky anebo potom zašedlou pleť. Proto jsem se rozhodla, že i když bydlím na vesnici, kde opravdu příjemný a čerstvý vzduch, tak budu raději chodit pravidelně ke kosmetičce, která se postará o mou pleť.

Kolagen podporuje pevnou pleť.

Takhle alespoň budu mít jistotu, že alespoň něco pro sebe dělám, protože kdybych pro sebe nic nedělala, tak potom budu mít výčitky svědomí. Přestala jsem ale chodit ke kadeřnici, protože zase nemám tolik peněz, bych si mohla každý měsíc dovolit kosmetiku a kadeřnici. Občas zajdu také na masáže. A také užívám různé potravinové doplňky, jako například hydrolyzovaný rybí kolagen. Na ty vůbec kolagen? Víte, na co je dobrý kolagen? Pokud chcete vědět více informací o kolagenu nebo o hydrolyzovaném mořském kolagenu, tak se podívejte na webové stránky orcacollagen.cz, kde najdete opravdu mnoho tipů a rad, jak třeba udržet svou pleť a celkově kůži mladou a krásnou a vláčnou.

Krásná chce být každá žena.

Taky je logické, že když budete mít zdravou pleť, tak také bude mít méně vrásek a bude mít méně pupínků a nebude tak zašedlá. Nikdo nechce mít mandlovou a unavenou pleť. Takže vám také může pomoct a postarat se o vaši pleť mořský rybí kolagen, se kterým budete jistě spokojení a můžete ho užívat jak v prášku, tak také v tobolkách. Opravdu záleží jenom na vašich preferencích a na vaší chuti. Já jsem s rybím kolagenem s kyselinou hyaluronovou velmi spokojená, a dokonce se také dá pořídit v různých příchutích. Já jsme si velmi oblíbila jahodový kolagen v prášku, který se rozpustí ve vodě.