Aby to u vás vypadalo skvěle


Co se vám líbí?
Máte rádi styl provence, protože jste romantická duše, a rádi se během dne zasníte i nad sluncem a květinami ve váze? Provence se vyznačuje bílou a pastelovými barvami, které se kombinují nejčastěji s květinovým vzorem. Je to vzor oblíbený hlavně u starších žen, a také u vlastníků chat, kteří si chatu zdobí přesně do tohoto stylu. Většina lidí má provence spjato právě s chatou.

Rustikální styl byl populární hlavně v devadesátých letech. Vyznačuje se hlavně mohutným nábytkem z masivu a obrovskými křesly a sedačkami z kůže. Každému tento styl nesedí, protože na takový nábytek potřebujete mít doma hodně místa, což každý nemá.

bydlení interiér

Dalším stylem je moderní, který má v každé době nejvíce fanoušků. Móda se mění a módní styly pronikají samozřejmě i do našeho bydlení. V současné době jde o zemité barvy a o bílou a černou, které se doplňují často zlatými doplňky. Vypadá to opravdu dobře, ale musí se to umět zkombinovat. Co se týče interiérů v současné době, mnoho lidí si nechává navrhnout interiér designérem. Proč?

dětský pokoj

Designér má většinou vysokou školu, díky které vám navrhne interiér nejen po estetické stránce, ale i po té funkční. Dokáže pracovat se statikou nemovitosti, navrhne změny které budou pozitivní pro všechny obyvatele dané nemovitosti a také se zaměří na estetiku, takže vám vytvoří nábytek podle současných trendů. Zároveň vaše bydlení může proměnit v něco co vás samotné by nikdy nenapadlo. Designéři sledují trendy i různé možnosti, mají cit pro barvy a z vašeho nenápadného bydlení mohou udělat opravdový designový klenot ať už chcete provence nebo moderní styl.

Chcete se podívat na návrhy interiérů v Praze? Hledáte někoho kdo vašemu bydlení vdechne nové život? Podívejte se na naše realizace, na kterých uvidíte proměny interiérů našich klientů. Zvládneme nejen ložnice, ale i koupelny a kuchyně.