Děsné pupínky


Před dvěma týdny jsem vstala z postele, měla jsem úžasnou náladu a když jsem se podívala do zrcadlo, tak mě rázem přešla. Jakmile jsem totiž znovu na mé tváři uviděla na mém obličeji výrazné pupínky, myslela jsem, že si vyškubu vlasu. Já jsem totiž člověk, který si docela dost zakládá na svém vzhledu a toto naprosto nesnáším. Jasně, že je přirozené a normální, když sem tam vyskočí nějaký pupínek, ale toto byly pupínky, které byly hodně vidět a prostě to na obličeji nevypadá hezky. Byla jsem naštvaná a začala jsem hledat všelijaká řešení na internetu, co by na ty pupínky mohlo pomoct. Někde bylo napsáno, že výskyt pupínků a často může být i kvůli špatné životosprávě (třeba pití alkoholu, konzumace tučných jídel a tak dál).

s

Ale nemusí. Může to být I geneticky dané. Těch věcí, které to ovlivňují, je opravdu hodně a je těžké zjistit, co to způsobuje právě u vás. Ale nakonec jsem našla řešení, které mě pomohlo a jsem neskutečně vděčná, že jsem našla kolagen. Kolagen mi totiž pomohl k tomu, abych se cítila sebevědomě. Během doby, co jsem začala užívat kolagen a vlastně ho pít, tak se mi pleť nehorázně moc zlepšila. Jsem úplně nadšená. Nikdy bych nevěřila tomu, že to bude fungovat.

plet

Zaznamenala jsem za tu dobu výsledky už do dvou týdnů. Podle mého názoru je to naprosto neskutečného. Naprostá pecka a bomba, že něco takového existuje a může si to koupit každý člověk. Kolagen ale nepomáhá jenom na pupínky a celkově na zlepšení pleti, ale i na vlasy l, nehty a podobně. Já jsem kromě pleti předtím bojovala i s častým maštěním vlasů a teď si vůbec nemůžu stěžovat. Krásně se lesknou a už se tak často nemastí, a to mi popravdě řečeno docela ulehčilo život. Takže tady na tomhle příkladu můžete vidět, že kolagen je pomocník, kterého by si měl domů pořídit naprosto každý. Tak neváhejte a uvidíte.