Zapamatujte si svoje číslo


Dnes můžete mít telefonní tarif od operátora, předplacenou kartu s kreditem a nebo virtuálního operátora. I ti ale nabízí dvě možnosti – předplacenou kartu tarif. Když si půjdete koupit kartu, většinou vidíte jaké telefonní číslo na SIM kartě je. Díky tomu si můžete číslo do jisté míry vybrat sami. Ani tak ale nemáte záruku toho že budete mít takové četlo jaké si přejete. V nabídce jsou většinou jen obyčejná čísla, a zlatá čísla se v nich nevyskytují. Co to vůbec je?

mobil iphone

Pokud vás zajímá co je zlaté číslo, je to takové telefonní číslo, které se skládá víceméně z předvolby a šesti stejných nebo opakujících se čísel. Takové telefonní číslo si snadno zapamatuje nejen jeho majitel, ale i ostatní lidé. Velice často si můžete takových čísel všimnout u vrcholových manažera nebo u podnikatelů. Je to skvělý způsob propagace, protože například číslo 728 666 777 si zapamatuje každý na první pokus.

Jestli máte problémy se zapamatováním čísel a často potřebujete hlásit to svoje na úřadech nebo třeba zákazníkům při vaší podnikatelské činnosti, je nejlepším řešením si pořídit právě takové číslo, které se vám bude snadno pamatovat. Operátoři je příliš často nenabízí a získat ho není snadné. U nás si ale můžete vybrat ze spousty takových čísel, která zatím čekají na své majitele.

telefon čísla

Mít takové číslo je nejen otázkou společenské prestiže, protože už jen to samo o sobě napovídá že jste si nekoupili SIM kartu někde na čerpací stanici za pár korun, ale je i skvělou součástí velice dobře fungující propagace. Pokud máte svou firmu ať už podnikáte v čemkoliv, na vizitkách se takové číslo bude velice dobře vyjímat. Prohlédněte si nabídku a vyberte si svoje číslo, dokud je k dispozici. Jeho výběru rozhodně nebudete litovat, protože už nebudete muset lovit telefon kdykoliv svoje číslo budete někde muset nadiktovat.