Váš den S.


I když se to s dobou postupně mění, stále se dá říct, že život ženy přirozeně směřuje k jednomu zásadnímu velkému bodu. Prožíváme románky, bavíme se, ale zároveň jsme geneticky naprogramovány, abychom vyhledávaly toho nejlepšího mužského partnera, který by nám mohl zajistit silné potomstvo a kvalitně se o nás postarat. Možná už nepotřebujeme chlapa k tomu, aby nás živil a finančně podporoval, ale ke zplození dětí, zařízení spousty věcí a ochraně před světem v tomto nejkřehčím životním období, k tomu muže potřebujeme stále. Jsou to naše geneticky naprogramované role, které se nijak zásadně nemění s tím, jak se rychle vyvíjí společnost a její názory.

Buďte princeznou!

A aby žena mohla ono silné potomstvo přivést na svět, potřebuje jako každá samice v přírodě vhodné zázemí. U zvířat může jít o bezpečnou noru, hnízdo, doupě, dostatečně velkou tlupu. U lidí je ale ústředním momentem závazný obřad, který spojí dva dříve úplně cizí lidi do jednoho nerozdělitelného svazku. Ano, tušíte správně, je to svatba. Většina žen sní od dětství o tom, jaký bude jejich princ na bílém koni, jak proběhne ta dlouho toužebně očekávaná žádost o ruku a hlavně, jak úžasný bude právě den D. Nebo spíše den S. Svatbu zažijete v lepším případě pouze jednou za život. A i kdybyste ji náhodou opakovaly vícekrát, první svatba bude pořád tou První!

Ten nejkrásnější den v životě.

Musí být krásná, dokonalá, nezapomenutelná a přesně podle Vašich představ. No a co bude ta první věc, kterou s neskrývanou radostí půjdete zařizovat (možná vyjma data a místa sňatku)? Přece svatební šaty! Abyste se mohla na vlastní svatbě cítit jako princezna, potřebujete mít ty pravé a dokonalé šaty, které Vám nejen dokonale sednou, ale hlavně s Vámi budou souznít a nechají vyniknout všechny Vaše přednosti. A co může být lepší než klasické a tradiční svatební šaty smetanové barvy nebo zcela dokonalé zářivé bílé „svatebky“? V takových šatech si splníte své dětské sny.