Teplé svetry

Když se blížily Vánoce, tak jsem stále nevěděla, co dám na Vánoce svému otci a také svému bratrovi. Protože oni dva jsou opravdu hodně nároční, tak jsem vůbec netušila, jaký dárek by pro ně byl opravdu ten nejlepší. Protože si také vzpomínám, když jsem jim minulý rok pořídila parfém a také víno. Protože oba dva milují vína. S tím vínem jsem samozřejmě uspěla, protože se říká, že vínem a květinou člověk nikdy nic nezkazí. Takže s vínem jsem u otce a bratra opravdu skvěle uspěla. Jenomže co už jsem neuspěla, tak byl parfém. Protože můj otec se vůbec nevoní. Tohle jsem sice věděla, ale opravdu jsem chtěla dát otci nějaký lepší dárek než jenom víno.

Bratr má rád kvalitní svetry.

Víno dávám otci na každou příležitost a je to už podle mě trapné. Tak jsem to zkusil s parfémem. A bohužel se to nepodařilo ani u bratra. Bratr má úplně jiný styl. Já to také vím, ale chtěla jsem zkusit pro bratra něco nového. A potom, když mi moje kamarádka doporučila webovou stránku c-store.cz, kde prodávají opravdu krásné svetry a mikiny, tak už bylo rozhodnuto. Ona vlastně bude zima, tak proč bych bratrovi a otci nekoupila nějaký krásný a kvalitní teplý svetr. Řekla jsem si, že nejlepší bude svetr Devold. Slyšela jsem, že právě tyto zmíněné svetry Devold jsou opravdu krásné.

Mám ráda vlněné svetry.

Mně osobně se líbí jejich vzory a také mě těší, že tyto svetry Devold mohou mít také rolák. Jsou udělané z vlny a opravdu skvěle sedí a přizpůsobí se každé postavě. Je to vysoce kvalitní materiál, který je prodyšný, takže se v něm člověk nebude vůbec potit. Sice cena je o něco vyšší, ale všichni víme, že za kvalitu se platí. A svetr vydrží opravdu dlouho. A svetry Devold jsou tak designové a zajímavé, že si otec potom ještě další dva svetry pořídil sám. a bratr? Tak ten si také tyto svetry zamiloval. těší mě, že jsem se jim trefila do vkusu něčím praktickým, co unosí.