Svatba je za rohem?

Dříve byly svatby běžné, ale v současné době jejich počet neustále klesá. Může za to především otevřenost párů k zakládání rodiny bez svatby i vysoká rozvodovost. Mladé páry se zkrátka do chomoutu nehrnou, a raději si užívají život bez závazků. Jenže svatba není jen o romantickém gestu, ale i o právních následcích. Svatba b měla proběhnout nejen z lásky, ale i z rozumu. Pokud váháte, zvažte všechna pro a proti a možná změníte názor.

oznámení na svatbu

Pokud se přece jenom rozhodnete pro svatbu, znamená to, že vás čekají mnohé přípravy. Jednou z prvních věcí bývá u většiny párů svatební oznámení. Existuje spousta různých předloh, které můžete použít. Každý výrobce oznámení vám pomůže sestavit takové oznámení, které bude vystihovat vás jako pár. Můžete si vybrat z mnoha druhů papíru, designu, barev, vaše oznámení může být kreslené, vtipné, plné květin, papírové nebo plastové. Právě plastové vypadá krásně a má nádech luxusu.

Co by na něm nemělo chybět?
Díky svatebnímu oznámení vaši nejbližší ví že se chystá svatba. Proto by na něm nemělo chybět datum a místo konání svatby a také čas začátku svatebního obřadu. Některé páry si na oznámení dávají svoji fotku, jiné volí citát a některé mají raději minimalističtější oznámení pouze z datem a místem. Je na vás jak jej pojmete.

svatební oznámení

Nezapomínejte, že oznámení je prvním krokem ke svatbě. Obsahuje datum a místo, a to si musíte zajistit ještě před výletem do tiskárny. Jestli se chcete brát jinde než na radnici, bude o dané místo nejspíš větší zájem. Uvažujete o neobvyklém datu? Pak si pospěšte, protože o taková data je extrémní zájem. Další věcí kterou můžete udělat je že sladíte design oznámení s designem svatebního menu a jmenovek. Bude to vypadat opravdu dobře, protože sjednocený design vypadá vždycky lépe než když je na každé věci jiný obrázek nebo jiné barvy.