Síň a prostor v ní


Každý, kdo bydlí v panelovém domě, velmi dobře ví, jak je těžké bojovat s nedostatkem prostoru a to jak na pohyb, tak i na uskladnění věcí. Jen si to vezměte, když jste mladá rodina, která má jedno nebo dvě malé děti a snažíte se žít v dva plus jedničce, kde z plus jedničky místo prostoru na jídelní stůl máte malý dětský pokojík a jídelní stůl jste přesunuli do obývacího pokoje, jen proto, aby děti mohli mít svůj prostor a zázemí na hraní a dovádění jednotlivých neřestí. Musí někde spávat, a mít své místo, kde se bude cítit dobře. Pak už vám moc prostoru nezbývá, když jste si přesunuli jídelní stůl do obývacího pokoje.

vestavěné skříně

To se nezmiňujeme o tom, že uskladnění veškerých věcí, není vůbec jednoduchý. Jsou to malé byty a mají k dispozici jen šatnu, která není nafukovací a tak stále přemýšlíte jak najít nějaký prostor a udělat tak místo k bydlení o něco zajímavější a hlavně praktičtější. Když si vezmete tu malou síň, kterou máte v každém bytě a představíte si, že je to prostor, kde máte uskladnit boty, alespoň ty, které využíváte a pak dále takové ty praktické věci jako je deštník, kšiltovky dětí a kabelka manželky, nebo klíče od domu a od auta. To jsou jen ty maličkosti, ale většina lidí si v chodbě věsí bundy, mikiny a svršky, ve kterých chodí ven.

vestavěné skříně

Proto je dobré si nechat udělat vestavěné skříně a to v podobě praktického botníku, kam se dají ukládat boty nebo jiné předměty a to buďto z horní strany, kdy vám udělají uzavíratelnou bednu, na které se bude dát sedět, a budete jí využívat na obouvání bot nebo si necháte udělat bednu s otevíratelnými skříněmi na přední straně a budou v ní policové provedení, kam krásně schováte boty a nebudete je mít na očích. Boty se přece lépe obouvají v sedu. Možnost posazení je skvělá, ke stropní části můžete nechat udělat buďto policový systém nebo uzavíratelné skříně, které lépe skryjí jednotlivé předměty. Není na tom nic složitého jen si to dobře naplánovat a nechat vyrobit.