Proč darovat stříbrný řetízek s motivem srdce

Stříbro je ušlechtilý kov

Chtěli byste někoho obdarovat řetízkem? Pak máte zpravidla dvě možnosti, co se týče materiálu, a sice dva ušlechtilé kovy zlato a stříbro. Jistou možností je také platina, která je v kategorii drahých kovů ještě předčí, což se ovšem projeví i na velmi vysoké ceně.

My bychom se nyní zaměřili na stříbro, které je cenově ze všech ušlechtilých kovů nejdostupnější, a také velice oblíbené u široké veřejnosti. Jeho výhodou je zejména jeho vzhled, který se stává vděčným doplňkem většiny typů oděvů, ať už se jedná o sportovní či sváteční oblečení. Stříbrné náramky, řetízky a náušnice mohou nosit i děti a také muži. I když je to méně obvyklé, i muži mohou mít stříbrné řetízky nad kotníkem a stříbrný náramek za zápěstím, pokud je nějakým způsobem oslovují.

stříbrné šperky

Srdce je to nejsilnější, co máme

Možná vám připadá, že srdce je pouhý orgán ze svaloviny, a že je stejně stejně důležité, jako mozek či játra nebo ledviny. Máte samozřejmě pravdu, ale měli bychom doplnit, že srdce – to je zejména obrazně vyjádřený cit. Srdce je láska, je to centrum vědomí a moudrosti, a jestliže lásku spolu s moudrostí skloubíme v jeden celek, máme komplexní živou bytost.

nevěsta a ženich

Srdce je často vyobrazováno jako symbol sdílení svého já s dalšími „já“ a jedná se zejména o partnerské svazky muže a ženy. V některých situacích je také srdce pomyslně rozděleno na dvě poloviny, které k sobě patří, což je obvykle pouhým znázorněním náklonnosti k partnerovi, který nám připadá, jako kdyby byl součástí našeho já.

Jestliže někomu darujeme stříbrný šperk z kategorie stříbrné ostatní https://silvername.cz/stribrne-ostatni/, kde je srdce rozděleno na dvě poloviny, dáváme mu tím jasně najevo, že je pro nás tím nejcennějším, co vedle sebe máme, a že pro nás znamená opravdu mnoho. Někteří lidé spolu vydrží celý život, a to nikoli z povinnosti nebo kvůli zápisu do Guinnessovy knihy rekordů, ale protože po tom opravdu touží a skutečně si to přejí.