Mít tmavá skla v autě je výhodné

Jedním z nejčastějších důvodů, proč si řidiči osobních vozidel pořizují tónování autoskel v Brně Centrocar, je soukromí. V autě s transparentními autoskly jste totiž jako ve výkladní skříni, jste na očích každému ve vaší blízkosti, a to, jak jistě uznáte, není zrovna ideální pro zajištění vlastního zázemí, a to jek pro řidiče, tak i pro spolujezdce. Autem převážíme manželky s dětmi, rodiče a prarodiče, naše přátele, a také se uvnitř auta provozují různé činnosti, které nikdo zvenčí nemusí zrovna sledovat.

zpětné zrcátko u auta

Sledování filmů – v autě lze docela dobře sledovat nějaký film a mít tu vhodné, ničím nerušené prostředí, dokud se neobjeví zvenčí někdo, koho vaše aktivita zajímá. Nikomu do vašeho sledování videa nic není, ale jestliže je na vás do kabiny dobře vidět, máte prostě smůlu. Ovšem máte-li ve voze tmavá skla, má smůlu ten, kdo je venku. Respektive možná ani nikdo zvenčí nezjistí, že sledujete v autě nějaký film, když máte sluchátka na uších.

žena v autě

Úkryt před zvědavci – setkali jste se někdy se stalkerem? Jsou to lidé, kteří mají chorobnou potřebu někoho sledovat a pronásledovat. Může se to teoreticky týkat každého z nás, a to jak v partnerském soužití, tak i v rámci rodiny nebo přátel, anebo i u relativně neznámých osob. Stalkeři si nedají pokoj a doslova se na svou oběť nalepí, což je pro každého z nás velmi nepříjemné. Tmavá skla těmto lidem znemožňují sledování ve chvíli, kdy nasedáte do vozu někde v soukromé garáži a oni neví, kdo váš vůz řídí, a kdo v něm sedí jako spolujezdec.

Erotika – erotika a sex v autě nejsou ničím výjimečným, ale s čirými skly je to pro někoho zajímavá podívaná. Může si vás i nafilmovat, anebo u vaší produkce masturbovat. S tmavými fóliemi na skle tomu snadno zabráníte, ať už jste kdekoli – v lese, na parkovišti, na polní cestě, u rybníka, na přehradě nebo jinde na výletě v přírodě.