Lidé na invalidních vozících si zaslouží nadstandartní péči


Ocitnout se na invalidním vozíku je nelehká věc. Člověk musí najednou zvládat věci jinak, než byl zvyklí. Někteří jsou na vozík odkázáni už od dětství, jsou tak zvyklí a je to pak o něco jednodušší. Tak jako tak je zapotřebí o své tělo dobře a kvalitně pečovat. Co je zapotřebí? Je to jednoduché. Při dlouhém sezení či ležení se kůže má tendenci prohlubovat, protože je na ní vyvíjen přílišný tlak. Není to ale neřešitelný problém. V dnešní době se dá těmto proleženinám neboli odborně řečeno dekubitům, účinně předcházet nebo je léčit. Volte pro sebe to nejlepší. Vše, na čem každý den sedíte nebo ležíte, by mělo být z kvalitních materiálů. Mělo by zdravotně odpovídat normám tak, aby na tělo nebyl vyvíjen zbytečně velký tlak. Materiál by se měl přizpůsobit našemu tělu a dopřát nám veškerý komfort a pohodlí.

Lidé v práci

Matrace na postel by měla být na míru tak, jak naše tělo potřebuje. Je na trhu nespočet druhů, vyberte si tu svou. A co to sezení? Není potřeba hned měnit gauč, křesla či židle. Stačí jeden jediný podsedák. Ten skvěle padne do invalidního vozíku nebo si ho lze dát na židli nebo kamkoliv jinam. Zaujal Vás tento produkt? Tak ho pojďte omrknout.

Lidé na vozíku

Jde konkrétně o podsedák do invalidního vozíku https://www.libelladesign.cz/produkty/libella-seat/libella-seat-varia. Má spoustu předností, které jsou nezbytné pro prevenci a léčbu dekubitů. Dle recenzí je to skvělý výrobek. Navíc se můžete podívat, zda Vaše pojišťovna neproplácí pořízení těchto zdravotnických pomůcek. Většina ano a větší část dané částky. To je velice sympatické a je to většinou důležitý faktor pro mnoho lidí při rozhodování o koupi. Je to logické, když produkty jsou dražší, ne každý si může dovolit zafinancovat si jej sám. Ale cena se rovná kvalitě, takže nutno ocenit. Je to přeci zázrak, když to lidem pomáhá ve velkých problémech, navíc jim dopřeje ten nejlepší, co je v takové životní situaci třeba.