Jsou vaše náklady příliš vysoké?


Mnoho lidí si v posledních dvou letech vyzkoušelo, jaké to je nevycházet s penězi. I rodiny, kde oba dospělí pracují, mají v současné době problém vyjít s příjmy. Je to způsobeno vysokými cenami za energie, protože zvýšenou cenu za energie musí do svých výrobků a služeb promítnout úplně všichni. Takže zdražilo nejen bydlení, ale i všechny výrobky. Samozřejmě že je problém poplatit i zálohy za elektřinu a plyn. Někteří lidé se dostali do velkých finančních problémů.

solární panely

Spousta lidí si myslela že když sníží svou spotřebu elektřiny, bude mít nižší zálohy, jenže vzhledem k tomu že cena elektřiny stále roste, zálohy se příliš nemění. I přes snahu používat spotřebiče převážně na levný proud tak nedochází k výrazné úspoře. Když to nejde touto cestou, co tak zkusit jiný přístup? Tím jsou solární panely, které si můžete nechat nainstalovat i na svou střechu. Nemusíte se bát ani střešních oken, protože se panely vyrábí v mnoha velikostech, a tak se vejdou i na tu nejmenší střechu.

montáž panelů

Připravíme pro vás řešení na míru
Uvažujete o tom, že si panely necháte nainstalovat? Pokud si nejste jistí, kolik bude fotovoltaika stát, nechte si od nás spočítat cenovou nabídku, která bude vycházet z toho, jak celou plochu máte, kolik peněz chcete do panelů investovat, a také jakou očekáváte návratnost. Cena se počítá i podle toho, zda chcete baterii nebo třeba ostrovní řešení. Všem dokážeme pomoct srazit náklady za elektřinu. A jak? Jednoduše tím, že si ji budete zčásti vyrábět sami. Díky tomu budete potřebovat daleko méně dodávaného proudu, a tak ušetříte tisíce korun měsíčně.

Jak elektřinu co nejlépe využít?
Abyste nemuseli elektřinu používat i když se vám to zrovna nehodí, můžete si ji uložit na později. Pokud si vyberete řešení s bateriemi, budete mít možnost schovat si elektřinu na dobu, kdy ji využijete spíš.